Loading...
Emilia Komarnicka-Klynstra

Emilia Komarnicka-Klynstra

Urodzona w Brzegu w 1985 r. Całe dzieciństwo spędziła na scenach amatorskich zespołów wokalnych i tanecznych. Ukończyła wydział aktorski PWSFTviT w Łodzi oraz Państwowe Studium Choreograficzne, na kierunku taniec współczesny.

Aktorka wielu scen teatralnych w Polsce. Przez kilka lat związana z Teatrem Wybrzeże w Gdańsku. Od 2014 r. aktorka Teatru Ateneum w Warszawie. Współpracowała z najbardziej uznanymi reżyserami polskimi i zagranicznymi na najlepszych polskich scenach teatralnych i musicalowych, a także w Teatrze Telewizji.

Grała w wielu filmach i serialach telewizyjnych m.in. w "Ranczo" i "Na dobre i na złe".

Jest współautorką programów dokumentalnych pt. Nienasyceni" i "Urodzeni artyści", a także współproducentką spektakli Teatru Telewizji TVP.

Autorka Książki dla Dzieci i przewodnika dla Rodziców: „Cieszę się, że jesteś”, w której inspiruje Rodziców do bliskościowego wychowania.

Pasjonatka i absolwentka studium psychobiologi, nieustannej pracy nad psyche i soma. Jest w ciągłym procesie, jak mawia: duchowego celu nie da się osiągnąć. Jeżeli zaczniesz tę drogę, to ona toczy się cały czas.

 
źródło: https://ktomaklucz.pl/

Na deskach teatru WojArt zagrała w:

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram