Loading...

Czarna Komedia - komedia

Czarna Komedia - komedia

Młody, dobrze zapowiadający się rzeźbiarz staje przed podwójną życiową szansą. Tego samego dnia, w jego mieszkaniu ma się pojawić słynny milioner, koneser sztuki, zainteresowany kupnem jego prac, a także przyszły teść - groźny Pułkownik. Na obu powinien zrobić piorunujące wrażenie. Chcąc więc zaprezentować się jak najlepiej, pożycza z mieszkania nieobecnego przyjaciela stylowe meble. I pewnie wszystko poszłoby gładko, gdyby…nagle nie zgasło światło. Awaria wywołuje lawinę niespodziewanych zdarzeń. W ciemnościach spotykają się wszyscy oczekiwani oraz kilku, dość niespodziewanych gości. Wymagająca angielska narzeczona wraz z papciem - niezrównoważonym wojskowym, nieznosząca sprzeciwu kochanka; sąsiadka - stara panna, amatorka śpiewania psalmów i wyskokowych trunków; sąsiad gej - uroczy, zmanierowany, wykwintny i podkochujący się w głównym bohaterze. Do tego wszystkiego elektryk, którego nietrudno pomylić z milionerem i wreszcie milioner, którego dość łatwo można wziąć za pracownika elektrowni.

Obsada: Mateusz Damięcki, Jan Wieczorkowski, Marta Wierzbicka/Marieta Żukowska, Elżbieta Jarosik, Anna Maria Jarosik/Andżelika Piechowiak, Sebastian Konrad/Tomasz Sapryk, Piotr Zelt/Jacek Lenartowicz, Jacek Kopczyński/Albert Osik.

   

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

czarna komedia

Opinie o spektaklu

NorbertS napisał(-a) w dniu 16.12.2019 o godzinie 14:57

Ciekawy pomysł na sztukę. Grać przez cały czas "po ciemku"? To się nazywa wesoły spektakl. Zaczarowała mnie swoim innym wcieleniem/rolą p. Marta Wierzbicka. Taka sympatyczna postać :-). A Jan Wieczorkowski, który do tej pory bardziej znany był z ról telewizyjnych "pseudo twardzieli", jest zabawnym sąsiadem uwielbiającym róż. Komediowy talent! Dobrej zabawy życzę na tym spektaklu! Naprawdę udany wieczór!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram