Loading...

Goło i wesoło - komedia

Goło i wesoło - komedia

Najzabawniejsza komedia grana nieprzerwanie od 2005 roku!

"Goło i wesoło"  to opowieść o kilku bezrobotnych mężczyznach z małego miasteczka, którzy postanawiają założyć grupę striptizerską  i zarabiać na występach dla miejscowych kobiet. Panowie z "Napalonych nosorożców" - bo tak nazywa się grupa - są niezdarni i kompletnie nieseksowni. Za chudzi, za grubi, nieśmiali i nieudolni, a swoje opory przełamują na naszych oczach. I to jak! Piotr Zelt z zakompleksionego, mieszkającego wiecznie z mamą asystenta proboszcza przeistacza się w rytmicznie bujającego biodrami przystojniaczka, Michał Meyer, mały i zamknięty w sobie facecik, nabiera energii scenicznej a la Michael Jackson, Sebastian Cybulski z podwórkowego cwaniaczka i romantycznego gitarzysty staje się rockandrollowcem na miarę Johna Travolty, Michał Lesień z chamowatego kierownika zamienia się w słodkiego, uwielbiającego swoją tłuściutką seksualność żigolaka, a Marek Kaliszuk .. słów brakuje, w kogo przeistacza się Marek! To trzeba zobaczyć! Najlepsze show komediowe na deskach teatrów grane jest już od 2005 roku! Na scenie WojArt "Goło i wesoło" gościło już blisko 100 razy! I dalej bawi do łez!

 
Spektakl trwa 150 minut - z przerwą.

 

Obsada: Katarzyna Ptasińska, , Sebastian Cybulski, Piotr Zelt, Wojciech Solarz, Michał Meyer/Maciej Mikołąjczyk, Marek Kaliszuk, Michał Lesień-Głowacki.

SPEKTAKL WYŁĄCZNIE DLA WIDZÓW DOROSŁYCH

W latach 2005 - 2013 w obsadzie występował też Paweł Królikowski.

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut (1 przerwa)

Video

Galeria

Goło i wesoło - komediaTomasz Sapryk w komedii Goło i wesoło WojArt zapraszaTomasz Sapryk, Radosław Pazura w komedii Goło i wesoło WojArt zaprasza

Opinie o spektaklu

Anna Antonska napisał(-a) w dniu 14.12.2019 o godzinie 19:37

W Częstochowie tylko dwóch aktorów z wymienionych w obsadzie to nie fer. Nie zachwyciło.

Monika napisał(-a) w dniu 08.11.2017 o godzinie 11:08

Fabuła może mało ambitna, ale śmiechu sporo! Lekki i przyjemny spektakl, idealna opcja na spędzenie wieczoru :)

Mirka napisał(-a) w dniu 09.07.2017 o godzinie 00:45

Najlepszy spektakl jaki w życiu widziałam, a Radek Pazura... te nogi... tylko pozazdrościć...

Beatka napisał(-a) w dniu 23.05.2017 o godzinie 13:58

Najlepszy spektakl na jakim w życiu byłam, cały wieczór śmiechu a poza tym przyjemność dla oka. Uwielbiam satyrę z płci przeciwnej, szczególnie gdy aktorzy rozebrani są do cna. Oby więcej takich spektakli, gorąco polecam kobietki!

Dolores napisał(-a) w dniu 18.03.2017 o godzinie 00:49

Rewelka

Aga napisał(-a) w dniu 31.05.2015 o godzinie 01:13

spektakl rozłożył mnie i moich znajomych na łopatki :-) przebił absolutnie WSZYSTKIE sztuki komediowe jakie dotychczas obejrzalam (nie tylko za posrednictwej Wojartu) - POLECAM!!! JA wybiorę sie jeszcze raz, zabiore rodzicow :-) oby sztuka jeszcze pojawila sie w repertuarze....

Marta napisał(-a) w dniu 23.05.2015 o godzinie 00:23

REWELACJA.!!!

Celina napisał(-a) w dniu 21.01.2015 o godzinie 09:09

Gorąco polecam na wesołe spędzenie popołudnia lub wieczoru:-)

Norbert S napisał(-a) w dniu 11.01.2015 o godzinie 21:02

Świetna zabawa. Zwłaszcza dla Pań, żeby pośmiać się z płci przeciwnej w pozytywnym znaczeniu ;-). Polecam jako pożyteczne spędzenie czasu w gronie mieszanym lub tylko z koleżankami.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram