Loading...

GRA W RANDKI - komedia - PREMIERA

GRA W RANDKI - komedia - PREMIERA

Spektakl z repertuaru Teatru Kwadrat

Premiera w Warszawie: 14.09.2024
Premiera w Poznaniu (WojArt): 8.11.2024!

Richard i Julia niedawno się rozwiedli, ale ich rozstanie jest faktem jedynie na papierze. Para 60-latków pozostaje przyjaciółmi, którzy z całego serca pragną, aby ich była druga połówka odnalazła szczęście w ramionach kogoś nowego. Szybko okazuje się jednak, że nie będzie to takie proste.

Choć odrobina sentymentu nikogo jeszcze nie zabiła, to zdecydowanie nie jest ona zbyt pomocna, kiedy idzie się na pierwszą, po trzydziestu latach, randkę w ciemno. Korowód barwnych i nieco zdziwaczałych postaci przesuwa się przed oczami pary rozwodników, a każdy kolejny potencjalny parter pozostawia po sobie jedynie nieodparte wrażenie, że całe to randkowanie to jakiś jeden wielki żart. Coraz bardziej zagubiony Richard i coraz mocniej zdegustowana Julia już dawno porzuciliby wszelkie próby ułożenia sobie życia na nowo, gdyby nie mogli liczyć nawzajem na swoje wsparcie. Czy te starania okażą się totalną porażką, czy zakończą się sukcesem?

„Gra w randki” jest polską prapremierą tekstu Petera Quiltera, uznanego dramaturga, którego sztuki prezentowane są na deskach najważniejszych teatrów w ponad 40 krajach na całym świecie, między innymi na Broadwayu i londyńskim West Endzie. Quilter dwukrotnie nominowany był do nagrody Olivier (za najlepszą nową sztukę i najlepszą nową komedię), a jego debiut na Broadwayu wyróżniono nominacjami do trzech nagród Tony.

Obsada: Aldona Jankowska, Ewa Wencel, Paweł Wawrzecki, Marcin Piętowski, Tomasz Schimscheiner

Bilety: od 100zł do 170zł

Czas trwania: 120 minut z przerwą

Spektakl dla Widzów od 16 roku życia.

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120
listopad 08 piątek 18:00 Kup bilet
listopad 08 piątek 21:00 Kup bilet

Video

Galeria

Gra w Randki

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram