Loading...

Jak zostać SEX GURU - komedia

Jak zostać SEX GURU - komedia

Porozmawiajmy o sexie...

SEX-GURU to spektakl, a właściwie interaktywna sztuka dla dorosłych, pół wykład, pół terapia, która leczy problemy widzów związane z ich życiem seksualnym przy pomocy śmiechu. Bo każdy ma takie problemy, choć nie każdy się do nich przyznaje. Problemy z seksualnym pożyciem mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech mogą je rozwiązać - zapewnia Wolfgang Weinberger. Tu znajdziesz odpowiedź na wiele pytań, których wcześniej nie śmiałeś zadać. Przyprowadź swoich przyjaciół! Wolfgang Weinberger to komik, który wie wszystko o Twoim seksie!

Gdy Tomasz Kot zapytał: "kto przyszedł do teatru się pośmiać?" Wszyscy widzowie jednomyślnie podnieśli ręce - co prowadzący podsumował: "tu nie ma się z czego śmiać." Seks, a przede wszystkim niezadowolenie z niego, to poważny temat, który Kot rozkłada na części pierwsze. Jednak nie zamierza on leczyć nas jak zwykły terapeuta przez wiele spotkań za grube pieniądze, o nie! Z Sex Guru długo poważnie wytrzymać się nie da i to jest właśnie lekarstwo – śmiech i dobra zabawa.

Obsada: Tomasz Kot

 

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut (1 przerwa)

Video

Galeria

Tomasz Kot SEX GURU WojArt zapraszaSex Guru Tomasz Kot i WOjArt zapraszająjak zostać sex guru w 247 łatwych krokach Tomasz Kot i WojArt zapraszająSex GURU komedia w WojArt Poznań

Opinie o spektaklu

Joanna Michalowska napisał(-a) w dniu 08.10.2022 o godzinie 21:24

Gra aktorska, kontakt z widzem, mądra interakcja - pan Tomasz Kot jest Mistrzem. Byłam na tym spektaklu wiele lat temu i z chęcią poszłabym raz jeszcze - tym razem z mezem. Absolutna Rewelacja!

Marzena napisał(-a) w dniu 07.05.2019 o godzinie 00:04

Świetny występ Pana Kota.
Polecam wszystkim i chętnie zobaczę jeszcze raz w Poznaniu.

Kasia napisał(-a) w dniu 20.03.2016 o godzinie 17:49

przepraszam, że to nie opinia, bo chciałam zapytać, czy spektakl będzie jeszcze w Poznaniu? Jeśli tak to kiedy?

Ewa D. napisał(-a) w dniu 17.08.2015 o godzinie 12:10

Byłam na spektaklu w kwietniu będąc w 8 miesiącu ciąży :) w maju urodziłam synka. Na porodówce mąż wziął Malucha na ręce i mówi: "Widzisz, dopłynąłeś do Jamna!" :) :) Myślałam, że pęknę ze śmiechu :) Kto widział sztukę ten rozumie żart :) kto nie widział polecam pójść ;)
Kot rewelacyjny !!!

Norbert S. napisał(-a) w dniu 27.04.2015 o godzinie 00:35

Nareszcie mogłem zobaczyć na własne oczy, spektakl o którym tyle słyszałem. Tomasz Kot świetnie prowadzi swój "wykład" ze wspólnym udziałem publiczności i dlatego jest w nim tak dużo, dużo śmiechu. Pozostaje tylko żal, że czas tak szybko ucieka przy tak dobrej zabawie. Do tego bawią się wszyscy bez względu na różnice wieku. Od 21 lat do 65+ . Gorąco polecam i z pewnością wybiorę się ponownie!

Celina napisał(-a) w dniu 21.01.2015 o godzinie 09:07

To był najlepszy spektakl komediowy, na jakim do tej pory byłam. 120 minut śmiechu, śmiechu i jeszcze raz śmiechu:-) Polecam gorąco

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram