Loading...

Klatka dla Ptaków - komedia

Klatka dla Ptaków - komedia

Barwne życie kolorowych Ptaków... Podejrzane w Teatrze...

Historia Grzegorza i Albina wiodących wspólne życie, jakiego wiele małżeństw mogłoby im pozazdrościć. Żyją ze sobą od lat i wspólnie prowadzą szalony klub nocny. Kiedy syn Grzegorza - Jakub - zaręcza się z córką konserwatywnego senatora, prosi ojca by przed wizyta rodziców narzeczonej  uprzątnął z mieszkania gorszące dzieła sztuki, frywolne fatałaszki i... Albina! Ten jednak szykuje niespodziankę... Jaką? Sami zobaczcie!

Obsada: Joanna Kurowska, Małgorzata Rudzka, Olga Kalicka/Joanna Balas, Witold Dębicki, Marek Kaliszuk/Rafał Cieszyński, Wojciech Raszewski, Tomasz Sapryk, Jarek Gajewski,

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Klatka dla Ptaków - komedia Klatka dla Ptaków Klatka dla Ptaków Klatka dla Ptaków Klatka dla Ptaków

Opinie o spektaklu

KiukHYPQg napisał(-a) w dniu 10.11.2023 o godzinie 01:57

<a href=https://atadalafil.mom>cialis price</a> Re Nolvadex Will Not Get Rid Of Gyno

Aga B. napisał(-a) w dniu 19.10.2017 o godzinie 13:06

Niestety nie byłam w stanie czerpać przyjemności ze spektaklu. Obok siedział Pan, który ostentacyjnie śmiał się w najmniej właściwych momentach i pokrzykiwał do aktorów jakby był na kabarecie. Mam ogromny żal do organizatorów i obsługi, że nie uspokojono niegrzecznego widza. Osoba ta siedziała na pierwszym miejscu w rzędzie, nie było więc utrudnionego dostępu do tej osoby. Widać było, że również aktorzy byli "wyrywani" z klimatu spektaklu przez pokrzykiwania niegrzecznego widza. Tym bardziej dziwię się, że ta osoba nie została uspokojona lub wyproszona.

Norbert S. napisał(-a) w dniu 08.06.2017 o godzinie 22:25

Zobaczyć T. Sapryka w roli transwestyty - bezcenne, a Witold Dębicki w Poznaniu jest jak Złoty Pociag w Wałbrzychu: nieuchwytny. I to miedzy innymi jest bardzo duży atut spektaklu. Jak dla mnie za mało p. Joanny Kurowskiej. Polecam gorąco.

Mirka K. napisał(-a) w dniu 29.05.2017 o godzinie 18:50

Było super. Świetnie się bawiliśmy. Bardzo dobrze naświetlona obecna postawa moralna dużej części Polaków

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram