Loading...

LEKKO NIE BĘDZIE - komedia

LEKKO NIE BĘDZIE - komedia

komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom...

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą – w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło – panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.  
„Lekko nie będzie” autorstwa Jean-Claude’a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (Tomasz Sapryk/Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak) zakochała się w młodszym partnerze.  Ich córka Julie (Julia Rosnowska/Milena Staszuk) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego „artystę”, lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy. ...bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika – imigranta ze wschodu...


Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że lekko nie będzie!

Reżyseria: Tomasz Sapryk

 

Obsada:Andżelika Piechowiak/Małgorzata Sadowska, Natalia Smagacka, Milena Staszuk, Jan Jankowski, Kacper KuszewskiObsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 min

Video

Galeria

LEKKO NIE BĘDZIE - komediaLEKKO NIE BĘDZIE - komediaLEKKO NIE BĘDZIE - komediaLEKKO NIE BĘDZIE - komedia

Opinie o spektaklu

Joanna Nowaczyk napisał(-a) w dniu 24.10.2019 o godzinie 22:55

Bawiłam sie cudownie. Dziękuję.

Maria napisał(-a) w dniu 09.03.2018 o godzinie 09:00

Spektakl całkiem przyjemny, można się było pośmiać i zrelaksować, choć czuje pewien niedosyt. Być może to bardzo subiektywna opinia, bo postawiłam mu za wysoką poprzeczkę po "Pół na pół" z Piotrem Polkiem i Piotrem Szwedesem.

Monika napisał(-a) w dniu 08.11.2017 o godzinie 11:10

Dobra komedia, choć byłam na lepszych spektaklach. Zabawna, z morałem, choć nie każdemu może przypaść do gustu.

Stała Bywalczyni napisał(-a) w dniu 05.03.2017 o godzinie 00:54

rewelacja! 2h śmiechu - polecam każdemu!

misia s napisał(-a) w dniu 25.10.2016 o godzinie 00:45

Świetna komedia zaskakująca !!! Smialismy się cały czas , polecam każdemu kto się jeszvze zastanawia ...to po prostu trzeba zobaczyć , rewelacyjna fantastyczna gra Pana Jankowskiego i Pani Ostalowskiej i pozostałych aktorów !!! Właśnie jesteśmy na świeżo po spektaklu w Żorach i juz szukam gdzie jeszcze można ich zobaczyć :-) aktorom dziękujemy za mile spędzony wieczor i zycze sal wypelnionych po brzegi .....grajcie jak najdluzej bo jestescie w tym swietni :-) !!!!

NorberS napisał(-a) w dniu 18.04.2016 o godzinie 15:01

Ciekawa, wesoła, zaskakująca i zakręcona sztuka. Gorąco polecam!!! Fajnie zobaczyć p. Dominikę Ostałowską i p. Kacpra Kuszewskiego na żywo, poza oklepanym serialem M jak..... - bez podawania pełnej nazwy :-)/ antyreklama?, czyli(poniedziałki, wtorki w godzinach wieczornych w telewizji publicznej i wiadomo o co chodzi). Młode pokolenie aktorskie: Julia Rosnowska i Katarzyna Grabowska też daje z siebie wszystko i bardzo dobrze im to wychodzi.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram