Loading...

Pikantni - komedia

Pikantni - komedia

Pikantny pomysł urozmaicenia pożycia małżeńskiego...

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada: Anna Mucha, Dominika Kachlik/Monika Dryl/Barbara Kurdej-Szatan, Maurycy Popiel, Michał Ziembicki

 

Spektakl wyłącznie dla Widzów dorosłych!

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
105 minut z przerwą

Video

Galeria

Pikantni - komedia  Pikantni - komedia  Pikantni - komedia

Opinie o spektaklu

michał napisał(-a) w dniu 15.11.2018 o godzinie 00:13

super super super

Monika napisał(-a) w dniu 25.10.2017 o godzinie 23:39

REWELACJA ... Mucha -petarda , adoptowana przez Poznań , Basia normalnie kurde Szatan, Roznerski cóż wszystkie na niego lecą a Ziembicki ... lubimy , szanujemy :-)
Polecam i gwarantuję super rozrywkę.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram