Loading...

Polowanie na Łosia - Premiera!

Polowanie na Łosia - Premiera!

Eliza (Agnieszka Więdłocha) i Konrad (Antoni Pawlicki) przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny (Grażyna Wolszczak i Piotr Cyrwus). Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny (Leszek Lichota). Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi….

Współczesna komedia – nie dość, że czarna, to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!

POLOWANIE NA ŁOSIA” Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego „Pożaru w burdelu” to czarna komediahumor przeplata się tu z grozą, groteska z realizmem. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach i frustracjach młodego człowieka, który zamierza wkroczyć w dorosłe życie (małżeństwo, rodzina...) – podana w ironiczny sposób.

„POLOWANIE NA ŁOSIA” jest kolejną produkcją teatralną Fundacji Garnizon Sztuki. Tak jak poprzedni spektakl – „Pozytywni”, realizuje misję Fundacji podejmując ważne społecznie tematy, zapraszając do niepozbawionej refleksji komedii, najlepszych aktorów warszawskich scen. Tym razem akcent położony jest na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Niepozbawiony humoru spektakl pokazuje kondycję młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.

Obsada: Agnieszka Więdłocha, Grażyna Wolszczak, Piotr Cyrwus, Leszek Lichota, Antoni Pawlicki/Jakub Gawlik,

Spektakl wyłacznie dla Widzów Dorosłych!

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Polowanie na łosia

Opinie o spektaklu

Baron zum Beispiel napisał(-a) w dniu 24.04.2018 o godzinie 11:07

niestety - totalna porażka, bez pomysłu, fatalne teksty ubarwione wulgaryzmami bo to chyba jest śmieszne, podoba mi się określenie „niepozbawione humoru” zamiast nudne jak flaki z olejem i tylko trzask zamykanych foteli gdy kolejny rozczarowany widz uchodzi z widowni i można tak długo kopać leżacego

Jak Kowalski napisał(-a) w dniu 28.02.2018 o godzinie 09:49

Spektakl nawet fajny, znani i zawsze dobrzy aktorzy. Tylko ktoś przegiął z tymi uchodźcami. Wysoki oficer Wojska Polskiego, który ich nie lubi został pokazany jako idiota i degenerat.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram