Prezent Urodzinowy - Spektakl Sylwestrowy

Prezent Urodzinowy - Spektakl Sylwestrowy

Spektakl z lampką szampana! WojArt jest dystrybutorem biletów. Organizatorem jest Teatr Capitol.

Uważaj, o czym zamarzysz, nim zdmuchniesz świeczkę urodzinową!  

Ta obłędnie śmieszna komedia niezaplanowanych sytuacji, mogłaby zdarzyć się  naprawdę, gdy fantazja zaczyna wodzić bohaterów na pokuszenie lub… wodzić ich za nos, ku uciesze wkręconego w tę szałową drakę Widza :)

Dwa bliźniacze apartamenty luksusowego hotelu, sąsiadujące przez ścianę jak w lustrzanym odbiciu, mogą pomieścić nawet najbardziej ekscentryczny zestaw Gości: skłócone małżeństwo w separacji, włoskiego kelnera, który Włochem jest lub bywa, urzędnika państwowego czekającego na skandaliczny Prezent Urodzinowy, parę nieśmiałych samotnych serc umówionych przez biuro matrymonialne, egzotyczną Mimi - profesjonalistkę z agencji towarzyskiej, ekscentrycznego psychiatrę nieradzącego sobie z własnymi emocjami, atrakcyjną i elegancką bizneswoman, dziewiczą miłośniczkę romantycznej literatury nieopatrznie przeginającą z alkoholem i ...? Długo by jeszcze wyliczać możliwości konfiguracji personalnych, wymykających się spod kontroli - choć aktorów na scenie wciąż jest jedynie pięcioro! Jak to możliwe?  Gdy ukryte drzwi między pokojami okazują się niedomknięte, każdy może stać się kimś, kim wolałby być lub bardzo nie chciałby być...
Drogi Widzu - nie spuszczaj ich z oka i pozostań czujny w obu pokojach naraz do ostatniej minuty tego powalająco zabawnego zamieszania.

Każdy komiczny niuans tej nakręcającej się mieszanki wybuchowej zagrany jest z niezwykłą precyzją i w szalonym tempie przez gwiazdorską obsadę aktorów znanych jako mistrzów humoru, pod czujną wodzą reżyserską Jerzego Bończaka.

Może spędzisz z nami swoje urodziny?  Albo jeszcze lepiej Sylwestra?!
Na 100% długo ich nie zapomnisz!  


OBSADA:
Liz - Anna Modrzejewska / Katarzyna Skrzynecka / Katarzyna Pakosińska
Kate - Dominika Kryszczyńska / Katarzyna Ptasińska
Tony - Lesław Żurek / Rafał Cieszyński 
Bob - Tomasz Dedek / Radosław Pazura
Dick - Waldemar Obłoza  / Tomasz Schimscheiner

Czas trwania: 120 minut z przerwą

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Prezent Urodzinowy - Spektakl Sylwestrowy

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram