Loading...

Publiczność rządzi - spektakl improwizowany z udziałem Publiczności

Publiczność rządzi - spektakl improwizowany z udziałem Publiczności

To zawsze jest premiera!

Macie ochotę na aktorski skok na bungie? Na jedyne i niepowtarzalne tworzone TU i TERAZ treści - dedykowane tylko Wam obecnym na widowni? Na genialny mix teatru, kabaretu i stand up'u?

Jeśli choćby na jedno pytanie odpowiedzieliście TAK to zapraszamy Was na wieczór pełen zaskakujących (nawet samych aktorów) puent, refrenów nieistniejących piosenek i scenek, których jeszcze nikt nie wymyślił - do teraz. 

IMPRO to zabawa, która zafascynowała już miliony osób na całym świecie! Dołączcie do nich!

Spektakle improwizowane z udziałem Widowni są niezapomnianą rozrywką, ponieważ łączą w sobie unikalne cechy, których inne formy teatralne nie posiadają, jak choćby to, że w spektaklach improwizowanych Widzowie mają możliwość być częścią aktorskiej kreacji. Mogą udzielać sugestii, podejmować decyzje, a nawet wchodzić na scenę i współtworzyć historię razem z aktorami. Ta bliskość i interakcja tworzą niezapomniane doświadczenie zarówno dla Widzów, jak i dla Artystów, spektakle improwizowane pobudzają wyobraźnię, a przez brak gotowego scenariusza, każdy musi być elastyczny i otwarty na nowe pomysły. Dzięki temu, spektakl staje się platformą do eksploracji kreatywności i odkrywania nieznanych obszarów sztuki teatralnej.

Po pierwsze, spektakle improwizowane z udziałem widowni oferują wspaniałą interakcję między Aktorami a Publicznością (wcale nikt nie musi wchodzić na scenę). To nie jest zwykłe oglądanie przedstawienia, ale wspólne tworzenie unikalnych scen i fabuły. Widzowie mają możliwość aktywnie wpływać na rozwój historii swoimi sugestiami i propozycjami. Ich pomysły są natychmiastowo przenoszone na scenę przez utalentowanych aktorów, co sprawia, że każdy spektakl jest inny i niepowtarzalny. Jednym słowem: PUBLICZNOŚĆ RZĄDZI!

Po drugie, spektakle improwizowane oferują niewyobrażalną kreatywność i spontaniczność. Aktorzy muszą na bieżąco wymyślać postacie, dialogi i scenariusze, co sprawia, że każdy spektakl jest pełen nieprzewidywalnych zwrotów akcji.

Jeśli jeszcze nie byłeś na takim spektaklu, to masz szansę przekonać się, dlaczego są one tak popularne i warto zainwestować w bilet!
To forma teatru, która łączy Artystów i Widzów w jednym twórczym i pełnym energii wydarzeniu.

Obsada:

Aktorka Teatralna i Nie Tylko - Katarzyna Michalska
Śpiewaczka Operowa oraz Plastyk - Agnieszka Bajer
Muzykant Alternatywny Także Aktor - Michał Głowacki
Muzyk Wielowymiarowy Klawiszowo-Dęciakowy - Andrzej Perkman

 

Bilet: 70 zł

Czas trwania: 90 minut bez przerwy

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
90 min
październik 21 sobota 18:00 Kup bilet
październik 21 sobota 20:30 Kup bilet
listopad 17 piątek 18:00 Kup bilet
listopad 17 piątek 20:30 Kup bilet

Video

Galeria

Publiczność rządzi Publiczność rządzi

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram