Loading...

Rodzinne Piekiełko, czyli satyra na rodzinę - PREMIERA

Rodzinne Piekiełko, czyli satyra na rodzinę -  PREMIERA

Nic nie zbliża tak jak spadek!

Kto nigdy nie miał rodzinnych problemów i nie przechodził kłótni z bliskimi niech pierwszy… wpadnie na „Rodzinne piekiełko”! Wszyscy wiemy, że czasem najtrudniej dogadać się z najbliższymi, jeszcze trudniej wycofać się z popełnionej gafy, a tym bardziej z krzywdzących podejrzeń. Zwłaszcza, gdy bohaterów dzielą nie tylko różnice charakterów, ale i pokoleń!

Czy można o tak poważnych sprawach opowiadać z przymrużeniem oka? Wszak postacie  „Rodzinnego piekiełka” potrafią sobie mocno przysolić, a i pieprzu im nie brakuje. Ta satyra na rodzinne wakacje dzieje się w wiejskim domu. Co się stanie, kiedy spotkają się dwie siostry, mąż jednej z nich oraz ich dwie córki i asystent ojca? Temperamentne postacie doprowadzają do tego, że zagrożona jest nawet letniskowa posiadłość odziedziczona przez siostry po rodzicach. Bywalczyni brukselskich salonów Hala, marząca tylko o kolejnym dziecku Jolka, sfrustrowany swoją karierą Mateusz, zbuntowana Mysza, troszcząca się o wszystkich Becia i zbankrutowany Kuba śmieszą, wzruszają i pokazują, jak łatwo zapędzić się w kozi róg. Ale podobno kto się czubi, ten się lubi! 

 

Obsada: Adrianna Biedrzyńska/ Joanna Trzepiecińska, PITRY/ Wiktoria Gąsiewska, Monika Mazur, Anna Iberszer/Magdalena Waligórska/ Renata Dancewicz, Tomasz Bednarek/Piotr Zelt, Dariusz Wieteska/ Michał Mikołajczak

 

Produkcja: Teatr MY

Bilety: 140zł parter, 120zł balkon

Czas trwania: 120 minut z przerwą

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Rodzinne Piekiełko

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram