Loading...

Rodzinne Piekiełko, czyli satyra na rodzinę - PREMIERA

Rodzinne Piekiełko, czyli satyra na rodzinę -  PREMIERA

Nic nie zbliża tak jak spadek!

Kto nigdy nie miał rodzinnych problemów i nie przechodził kłótni z bliskimi niech pierwszy… wpadnie na „Rodzinne piekiełko”! Wszyscy wiemy, że czasem najtrudniej się dogadać z najbliższymi, jeszcze trudniej się wycofać z popełnionej gafy, a tym bardziej z krzywdzących podejrzeń. Zwłaszcza, gdy bohaterów dzielą nie tylko różnice charakterów, ale i pokoleń!

Czy można o tak poważnych sprawach opowiadać z przymrużonym okiem? Wszak postacie  „Rodzinnego piekiełka” potrafią sobie mocno przysolić, a i pieprzu im nie brakuje. Ta satyra na rodzinne wakacje dzieje się w wiejskim domu. Co się stanie, kiedy spotkają się dwie siostry, mąż jednej z nich oraz ich dwie córki i asystent ojca? Temperamentne postacie doprowadzają do tego, że zagrożona jest nawet letniskowa posiadłość odziedziczona przez siostry po rodzicach. Bywalczyni brukselskich salonów Hala, marząca tylko o kolejnym dziecku Jolka, sfrustrowany swoją karierą Mateusz, zbuntowana Mysza, troszcząca się o wszystkich Becia i zbankrutowany Kuba śmieszą, wzruszają i pokazują, jak łatwo zapędzić się w kozi róg. Ale podobno kto się czubi, ten się lubi! 

 

Obsada: Adrianna Biedrzyńska, PITRY, Monika Mazur, Magdalena Waligórska, Piotr Zelt/ Tomasz Bednarek, Dariusz Wieteska

Produkcja: Teatr MY

Bilety: 140zł parter, 120zł balkon

Czas trwania: 120 minut z przerwą

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą
kwiecień 19 piątek 18:00 Kup bilet
kwiecień 19 piątek 20:30 Kup bilet

Video

Galeria

Rodzinne Piekiełko

Opinie o spektaklu

Barbara napisał(-a) w dniu 24.02.2024 o godzinie 19:49

Spektakl 'Rodzinne piekiełko' przyciągnął mnie swoją obiecującą obsadą, jednakże po przeżyciu przedstawienia mam mieszane uczucia. Aktorzy wykazali się znakomitą grą aktorską, ale niestety scenariusz i dialogi pozostawiają wiele do życzenia. Mimo starań aktorów, fabuła nie potrafiła mnie wciągnąć, a dialogi nie wnosiły wystarczająco głębi do rozwinięcia postaci czy zainteresowania wydarzeniami na scenie. Ostatecznie, muszę przyznać, że trochę się nudziłam podczas oglądania. Mam nadzieję, że kolejne produkcje teatralne zaskoczą mnie bardziej pozytywnie

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram