Loading...

Selfie.com - komedia

Selfie.com - komedia

W poszukiwaniu miłości... przez internet...

W małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Brygida, przebojowa, nowoczesna kobieta. Brygida, zraniona w przeszłości przez mężczyznę swojego życia, nigdy mu tego nie wybaczyła. Mało tego, nigdy nie wybaczyła tego żadnemu mężczyźnie i od tamtej pory jest wrogiem wszystkich mężczyzn. Brygida ma córkę Julię, która ciągle jest sama. Mimo trzydziestki na karku, całym jej życiem są książki, nie ma znajomych, nie ma facebooka, nie ma chłopaka, nigdy nie zrobiła sobie selfie… Brygida podejrzewa nawet, że Julia może być dziewicą. Stara się nakłonić córkę do skorzystania z dobrodziejstw mediów społecznościowych. Od lat umawia ją na randki, jednak wszystkie dotychczasowe skończyły się rozczarowaniem. Julia ma dość. Ucieka w świat książek.

W innym małym mieszkanku wielkiego blokowiska mieszka Gerard z synem. Gerard ma się za uczciwego, porządnego człowieka z zasadami. Sam wychował swojego syna, ponieważ żona odeszła z jego szefem. Od tamtej pory Gerard nienawidzi kobiet, uważa je za stworzenia okrutne i bezwzględne. Nie przeszkadza mu to jednak martwić się o swojego syna Pawełka. Gerard ma nadzieję, że z Pawełkiem będzie inaczej, że znajdzie gdzieś tę wyjątkową, uczciwą, jedyną w swoim rodzaju partnerkę na całe życie, i że będzie szczęśliwy tak, jak on kiedyś... wprawdzie krótko, ale był, naprawdę, przez chwilę był szczęśliwy.

Obsada w dniu 8 marca: Małgorzata Zajączkowska, Julia Kamińska, Tomasz Bednarek, Piotr Zelt/Mirosław Baka

 

Producent: Teatr MY

Rezyseria: Maria Seweryn

Autor tekstu: Piotr Jasek

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Selfie.com - komedia Selfie.com - komedia Selfie.com - komedia

Opinie o spektaklu

NorbertS napisał(-a) w dniu 16.12.2019 o godzinie 14:35

Jak można przez przypadek włączyć się w życie rodziców i porządnie na wesoło namieszać w ich życiu? A rodzice dodać wesołe nauki dla życia swoich dzieci? To tak w skrócie o tym spektaklu.... kolejny przyjemny wieczór z Wojartem

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram