Victoria True Woman Show - premiera

Victoria True Woman Show to komediodramat, pełen pozytywnych emocji, inteligentnego humoru, wzruszeń. Superwoman! Kobieta Idealna. To kobieta zawsze piękna, szczupła, zgrabna, robiąca błyskotliwą karierę. Do tego idealna matka, wyrozumiała żona i czuła kochanka, zawsze zadowolona i uśmiechnięta. Potrafi zrobić wszystko sama. Nigdy nie prosi o pomoc. Jest silna, ma nadzwyczajne moce, dlatego jest niezwyciężona!

Czy aby na pewno? Skąd więc to chroniczne zmęczenie, poczucie winy, nieustające wątpliwości, depresja?

Do wyścigu o tytuł Superwoman staną trzy bohaterki: Wiktoria – wieczna dziewczynka, marzycielka, która w życiu niczego nie wygrała, Justyna – przepracowana Matka - Polka, dla której rodzina jest najważniejsza oraz Ewa – wyzwolona, niezależna i po przejściach - szefowa korporacji.

Zderzą się ze sobą w ogniu pytań, testów i zadań. Jak wygląda dzień superwoman?

Zapraszamy na nasz wyjątkowy, niepowtarzalny, widowiskowy i eksperymentalny  VICTORIA / True Woman Show, w którym pod pozorem absurdalnego, futurystycznego show chcemy przyjrzeć się współczesnej kobiecie uwikłanej w sieci społecznych oczekiwań. Scenariusz powstał w oparciu o prawdziwe historie, a opowiada o bohaterkach, które szukają odpowiedzi na pytanie – jak sprostać wymaganiom, które wobec nich formułuje świat, okoliczności, mężczyźni, media, a wreszcie (a właściwie przede wszystkim) one same.

Obsada: Edyta Olszówka, Anita Sokołowska, Ewa Konstancja Bułhak, Zbigniew Zamachowski, Krzysztof Szczepaniak


Kup bilety do teatru

Czas trwania

Video

Galeria

Victoria - True Woman Show

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram