Loading...

Wymieszani i posortowani.... czyli Czarno to widzę... - komedia

Wymieszani i posortowani.... czyli Czarno to widzę... - komedia

Komedia "Wymieszani i posortowani, czyli czarno to widzę" - to sztuka napisana przez znakomitego autora, zdobywcę wielu prestiżowych polskich i zagranicznych nagród - Marcina Szczygielskiego.
W naszym podzielonym, skłóconym kraju zbiera się grupa nietuzinkowych osób, które bardzo chcą być Polakami. Pokochali ten kraj, pragną być z niego dumni i chcą czuć się jego częścią, choć żadne z nich nie pasuje do polskiego stereotypu. Korzystając z unijnych funduszy, zakładają wspólnie amatorską grupę pieśni i tańca „Słowiańskie słowiki”. Ale jak tu beztrosko wycinać ludowe hołubce, gdy taneczną salę przyszło im dzielić z zatwardziałym kibolem-nacjonalistą i ksenofobem? Odwaga i hart ducha nie wystarczą, ale być może rozwiązaniem okażą się staroświecka (choć niestandardowa) miłość i poczucie humoru, którego w tym spektaklu na pewno nie zabraknie.
Pomysłodawczynią tego niezwykłego spektaklu jest Omenaa Mensah i jej fundacja – Omenaa Foundation.
Producentem wykonawczym jest Teatr MY Production.
Reżyserką: Ewa Kasprzyk

Obsada: Anna Korcz/Dorota Stalińska/Ewa Kasprzyk,  Lesław Żurek/Bartosz Obuchowicz, Laura Samojłowicz/Agata Załęcka, Ifi Ude/Patricia Kazadi, Wojciech Medyński/Stefano Terrazzino

 

Spektakl wyłącznie dla Widzów dorosłych

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Wymieszani i posortowani.... czyli Czarno to widzę... - komedia

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram