Loading...

Zacznijmy Jeszcze Raz - komedia

Zacznijmy Jeszcze Raz - komedia

Karol, to wzięty reżyser filmowy, który postanawia zawalczyć o swoje małżeństwo. Wybiera się w tym celu, do najlepszej w mieście, psychoterapeutki, u której żali się na swoją małżonkę, która - jego zdaniem - go zaniedbuje. Dotąd, oprócz pracy zawodowej zajmowała się domem, psem i przygotowywaniem mu posiłków skoro świt, a teraz z niezrozumiałych dla Karola powodów już tego nie robi, wszystko zostawiła na jego głowie… I to uwaga - już dwa razy!!! Karol to erudyta, ale też straszny egocentryk i hipokryta, skażony dość mocno manierą autopromocji i samouwielbienia. Jego rozmowa z terapeutką bardziej przypomina telewizyjne show wg jego reżyserii... A czysto hipotetyczne przedstawianie tej samej sytuacji z dwóch punktów widzenia – damskiego i męskiego – to już majstersztyk!

„Zacznijmy jeszcze raz” to poker mistrzów aktorstwa, nie wiadomo kto i co ma w kartach…  i to jest piękne w tym spektaklu, i to jest piękne w życiu…

dopóty trwa walka? dopóki nam zależy.

Tomasz Sapryk i Aldona Jankowska zagrają dla Was o najwyższą stawkę! o  MIŁOŚĆ!

 

Spektakl trwa 90 minut - bez przerwy.

 

Obsada: Aldona Jankowska, Tomasz Sapryk


Tekst: Aleksandra Wolf
Reżyseria :Tomasz Sapryk
Scenografia: Witold Stefaniak
Kostiumy: Joanna Małecka-Nowosielska

Aldona Jankowska – aktorka Teatru Kwadrat w Warszawie, znana z parodii  m.in. D. Hojarskiej  czy H. Gronkiewicz Waltz, roli Bożenki-Kotenieńku  w serialu „Julia”, matki z filmu „Last  Minute” P. Vegi. Aldonę Jankowską widzieliście tez w takich serialach: "Singielka", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Blondynka". Jej mistrzynią jest Hanka Bielicka.

Tomasz Sapryk – grający na scenach teatrów stołecznych: Narodowego, Syrena, Capitol. Gwiazda serialu „Ranczo” i „Ucho Prezesa”. Znany z filmów M. Koterskiego, W.  Smarzowskiego. Sam szczególnie ceni sobie rolę w filmie „Sztuczki” A. Jakimowskiego.

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
90 minut

Video

Galeria

Zacznijmy Jeszcze RazZacznijmy Jeszcze Raz - komediaZacznijmy Jeszcze Raz - komediaZacznijmy Jeszcze Raz - komediaZacznijmy Jeszcze Raz - komedia

Opinie o spektaklu

Teatromanka napisał(-a) w dniu 04.10.2022 o godzinie 13:04

Widziałam spektakl już 3 razy i ciągle nie mam dość! Będę przychodzić tyle razy ile razy zagracie "Zacznijmy Jeszcze Raz" w Poznaniu <3 Tekst to jest majstersztyk, a gra Aktorów - mistrzowska!! Kto nie widział niech się nie zastanawia! Całe 90 minut to doskonała zabawa!!!

Dag Mara napisał(-a) w dniu 14.05.2019 o godzinie 01:42

Świetnie zagrana sztuka. Dotychczas najlepsza jaką oglądałam w Apollo. Inteligentna ,wyciskająca łzy śmiechu. Aktorzy genialni.Polecam. Chętnie jeszcze raz sama pójdę co raczej rzadko mi się zdarza :)

portyk napisał(-a) w dniu 28.11.2018 o godzinie 19:11

Spektakl jest rewelacyjny.

Agata napisał(-a) w dniu 17.10.2017 o godzinie 20:55

Polska komedia z najlepszą obsadą! Kobieta i mężczyzna postrzegają często tą samą sytuację w różny sposób, jak bardzo różny przekonacie się na spektaklu :) Założę się, że zakończenie Was zaskoczy, chętnie zobaczyłabym to jeszcze raz :) Polecam dla lubiących inteligentny humor :)

Norbert S. napisał(-a) w dniu 14.10.2017 o godzinie 02:24

Inteligentny humor. Świetny duet: AJankowska-TSapryk. Czas za szybko mija na tak fajnej terapii u "psychologa". Duże brawa, za zdolności parodyczne p. Aldony - ale jakie? Koniecznie trzeba zobaczyć!

MAŁGORZATA napisał(-a) w dniu 07.08.2017 o godzinie 14:16

BYŁAM, POLECAM, PRZEZABAWNA HISTORIA.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram