Loading...

Złodziej - komedia kryminalna

Złodziej - komedia kryminalna

Rewelacyjna komedia kryminalna

Dom za miastem, późny wieczór, gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Ale nie jest to zwyczajny opryszek, to złodziej sympatyczny, z fantazją, wytrawny psycholog, który wywróci wzajemne relacje mieszkańców do góry nogami. To złodziej zagrany brawurowo przez….o nie nie, nie zdradzimy już nic więcej! Zapraszamy do wspólnej zabawy w detektywa! ZŁODZIEJ to świetna zabawa, błyskotliwe żarty, brawurowe zwroty akcji i zaskakujący finał…

ZŁODZIEJ to komedia jednego z najpopularniejszych brytyjskich autorów Erica Chappella.

Obsada: Izabela Kuna, Renata Dancewicz, Cezary Żak, Rafał Królikowski, Leszek Lichota/Jacek Braciak

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120 minut z przerwą

Video

Galeria

Izabela Kuna w komedii Złodziej, WojArt PoznańŻak, Królikowski, Lichota w komedii ZŁODZIEJ, WojArt Poznań zapraszaZłodziej - komedia kryminalnaZłodziej - komedia kryminalna

Opinie o spektaklu

sm napisał(-a) w dniu 11.10.2015 o godzinie 15:13

Polecam każdemu, jeśli ktokolwiek ma wątpliwości! Leszek nie tylko gra ciałem, ale też słowem, głosem, emocjami. Na żywo niesamowite doświadczenie zobaczyć Leszka w teatrze! Również wspaniałe role pozostałych aktorów, co daje niezapomnianą całość!

poznanianka napisał(-a) w dniu 11.03.2015 o godzinie 18:52

Leszek Lichota rewelacyjny !

jda napisał(-a) w dniu 28.02.2015 o godzinie 00:22

Byłam, serdecznie polecam ! Komedia do śmiechu i do refleksji .I ten uniwersalny charakter ,ale też różnorodność emocji , przeżyć są ogromnym atutem .Gra aktorska fenomenalna , bez wyjątku ! Z tego zachwytu zdecydowałam się wybrać ponownie na ten spektakl :) Jedyny minus to to ...że był zdecydowanie za krótki . Jeszcze raz serdecznie polecam.

Norbert S. napisał(-a) w dniu 20.10.2014 o godzinie 11:45

Polecam wszystkim, którzy chcą zobaczyć świetną grę aktorską i przy tym dobrze się uśmiać. Cezary Żak jest rozbrajający w roli....No właśnie? Domyślcie się lub obejrzyjcie na żywo.

Katarzyna N. napisał(-a) w dniu 02.10.2014 o godzinie 21:40

Izabela Kuna jest rewelacyjna!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram