Loading...

AKOMPANIATOR - komedia

AKOMPANIATOR - komedia

Bohaterów sztuki jest dwoje: wielka śpiewaczka operowa i skromny, ukryty w jej cieniu, akompaniator. Pianista akompaniuje śpiewaczce od trzydziestu lat i kocha się w niej beznadziejnie, nigdy jednak nie odezwał się do niej ani słowem. Wreszcie postanawia przemówić i wyznać jej swoje uczucie. Wybiera do tego jednak najmniej odpowiedni moment. „Akompaniator” to znakomita komedia, pełna napięcia i zaskakujących zwrotów akcji. Ta „uwertura na kobietę, mężczyznę i fortepian” podejmuje w przewrotny i ironiczny sposób temat wielkiej namiętności, której towarzyszy piękna muzyka i bardzo dużo absurdalnego humoru.

Czas trwania 1h 20 minut - bez przerwy

Obsada: Hanna Śleszyńska, Jan Jankowski

 

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
80

Video

Galeria

AkompaniatorAKOMPANIATOR - komediaAKOMPANIATOR - komediaAKOMPANIATOR - komediaAKOMPANIATOR - komediaAKOMPANIATOR - komediaAKOMPANIATOR - komediaAKOMPANIATOR - komedia

Opinie o spektaklu

Beata napisał(-a) w dniu 06.02.2020 o godzinie 21:47

Afisz poważny A tam można płakać że śmiechu! Prawdziwe 10/10, fantastyczna gra! Przyjdę jeszcze raz za jakiś czas!

NorbertS napisał(-a) w dniu 16.12.2019 o godzinie 14:26

Za każdym razem, gdy wybieram się na premierowy pokaz spektaklu w Poznaniu organizowany przez Panią Agnieszkę z Wojartu, zastanawiam się czy tym razem mnie zaskoczy w jego wyborze. Nie zawiodłem się :-) Dawno tak się nie uśmiałem, jak na tym spektaklu (tj. "Akompaniator"). W skali od 1 do 10. Czysta "10". Polecam każdemu, kto lubi przez 80 min. grania bez przerwy, zapomnieć o całym świecie i patrzeć na wspaniałą grę duetu takiego jak: Jan Jankowski/Hanna Śleszyńska.

Uwaga: Na koniec spektaklu jest super niespodzianka dla uszu od Pani Hanny Śleszyńskiej. Jaka? Trzeba koniecznie to zobaczyć!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram