Loading...

Jak się kochają w niższych sferach - komedia

Jak się kochają w niższych sferach - komedia

Miłość i zdrada, kłamstwa...

Piotr Polk – Frank - nudziarz i pantoflarz, z upodobaniem naprawiający elektryczne szczoteczki i przepychający podwórkowe szambo. Andżelika Piechowiak – jego perfekcyjna żona Fiona, wzorowa zołza z zawsze idealną fryzurą i romansem na boku.
Rafał Królikowski – Bob, kochanek Fiony, patologiczny amant, amator mocnych trunków i świętego spokoju, który zakłóca mu wrzeszczący synek i jego lekko zwariowana żona Teresa, Anna Oberc/Joanna Kuberska, hipiska skupiona na wycinkach prasowych i „puszczaniu dymka”.  A do tego dwie „przypadkowe ofiary”, zamieszane w ukrycie zdrady: Grażyna Wolszczak – Mary, przestraszona życiem „szara mysz” oraz jej domowy dyktator, choleryk i geniusz księgowości William, czyli  Waldemar Błaszczyk/Piotr Cyrwus.

Akcja toczy się wokół zdrady, podejrzliwości, kłamstwa i miłości przygasającej z lekka po wielu latach wspólnego życia. Odwieczne pytanie czy przygoda "na boku" warta jest swojej ceny?

Świetne dialogi, dynamiczne tempo zdarzeń, symultaniczność akcji dodająca sztuce atrakcyjności, doborowa obsada składająca się z najpopularniejszych polskich aktorów i reżyser uznany za jednego z najlepszych warszawskich reżyserów komediowych stanowią o wyjątkowości tego projektu teatralnego.

Obsada: Andżelika Piechowiak, Grażyna Wolszczak, Anna Oberc/Joanna Kuberska, Waldemar Błaszczyk/Piotr Cyrwus, Rafał Królikowski, Piotr Polk

 

Fabuła jest bardzo dynamiczna i wciągająca, z ciekawością i coraz szerszym uśmiechem na twarzy oczekuje się na jej rozwój. Creme de la creme – dwie kolacje, odbywające się przy tym samym stole, częściowo z tymi samymi bohaterami, jednak w różne dni – tego się nie da opisać, to po prostu trzeba zobaczyć! Aleksandra Szymankiewicz, e-kulturka.pl

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
110 minut z przerwą

Video

Galeria

Jak się kochają w niższych sferachJak się kochają w niższych sferachJak się kochają w niższych sferachJak się kochają w niższych sferachJak się kochają w niższych sferach

Opinie o spektaklu

NorbertS napisał(-a) w dniu 08.04.2017 o godzinie 03:11

Świetna zabawa i gra aktorska! Szczególne wyróżnienie dla p. Andżeliki Piechowiak, Piotra Polka i Waldemara Błaszczyka (bardzo ciekawa postać na scenie). Jest dużo śmiechu i barwnych dialogów. Bardzo fajnie spędzony czas na wesoło. Dla mnie jest to spektakl na 10!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram