Loading...

Kto Ma Klucz

Kto Ma Klucz

To uniwersalna, ponadczasowa historia o dojrzałej miłości.

Kobieta i mężczyzna. Polka i Włoch. Ciało i uczucia. Namiętność i obojętność. I najważniejsze pytanie - Kto ma Klucz. To częste pytanie, kiedy wracamy do domu. Ktoś zamykał przecież drzwi, pewnie brzęczy komuś w kieszeni, a może znajduje się w najmniejszej kieszonce torebki? Albo leży teraz na drodze bezużyteczny? 71 minut spektaklu mówiącego do widza językiem uniwersalnym za pomocą tańca i muzyki. 71 minut rozmowy o poszukiwaniu innego ustawienia w związku, o relacji, która szuka nowego wyrażenia siebie. Bo skoro lata nas zmieniają, to jak związek może być wciąż taki sam? Spektakl "Kto ma Klucz" to uniwersalna, ponadczasowa historia o miłości. Miłości dojrzałej, o której twórcy rzadko opowiadają, bo bardziej spektakularną bohaterką jest zwykle miłość romantyczna.
Kobieta (Emilia Komarnicka - Klynstra) i Mężczyzna (Stefano Terrazzino) stają w obliczu kryzysu w związku. Mogą się rozejść albo podjąć ostatnią próbę zrozumienia, co właściwie się z nimi dzieje, kim dla siebie są i może co najważniejsze, kim dla siebie chcieliby być.
Historię, oprócz przebojów polskich i włoskich opowiadają różne gatunki muzyki świata, co jest symbolem, że słowo w obliczu uczucia zawsze pozostaje wtórne.
Trzecią bohaterką jest Zmiana (Sara Janicka), jedyna stała w naszym życiu. Zawsze z nami jest i może bardziej się nam przygląda niż my jej.
Czy szczęście musi być warunkowe?
Czy poczucie spełnienia, miłości musi zależeć od kogoś lub czegoś?
A może to kwestia decyzji?
Prawdopodobnie nikt nie wyjdzie ze spektaklu taki sam.
To wyzwanie i proces, który dotyka nie tylko protagonistów, ale także widzów.
Jesteśmy przekonani, że warto podjąć takie ryzyko.

Obsada: Emilia Komarnicka-Klynstra, Stefano Terrazzino, Sara Janicka

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
około 80 minut bez przerwy

Video

Galeria

Kto ma klucz

Opinie o spektaklu

Jeszcze nikt nie dodał opinii o tym spektaklu. Bądź pierwszy!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram