Loading...

PRAWDA - komedia

PRAWDA - komedia

Jest moja prawda, Twoja prawda i....

To komediowe dzieło przewrotne jest do szpiku kości, począwszy od tytułu (bo bynajmniej nie o prawdę tu idzie, ale o anatomię kłamstwa raczej), na ostatniej scenie kończąc. Widz regularnie robiony jest w konia, mało tego - ma z tego ubaw. Na scenie obserwujemy dwa małżeństwa, w których wszyscy nie tyle się kochają i przyjaźnią, co chronicznie okłamują. Kłamstwo ze wszystkimi komplikacjami i konsekwencjami, podane w farsowym sosie, smakuje dobrze...
Więc jaka jest prawda? Każdy ma swoją!

Obsada: Magdalena Wójcik, Dorota Kamińska, Karol Strasburger, Piotr Polk

Reżyseria: Jerzy Bończak

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
120

Video

Galeria

PRAWDA - komediaPRAWDA - komediaPrawda - komediaPrawda

Opinie o spektaklu

Norbert S. napisał(-a) w dniu 09.03.2017 o godzinie 10:19

Kto nie widział, niech żałuje. Po trzykroć: NIECH ŻAŁUJE. Świetny spektakl, pobudzający do przemyśleń i śmiechu nad grą oraz stale zmieniających się sytuacji. Zgadzam się z opinią, że Piotr Polk ma niesamowite zdolności. Osobiście cieszę się, że mogłem zobaczyć jak gra p. Karol Strasburger i p. Dorota Kamińska. Oczywiście nie zapominam o p. Magdalenie Wójcik, która jak zwykle świetnie się odnajduje w swoich rolach. Mam nadzieję, że p. Jerzy Bończak będzie nadal wyszukiwał takie spektakle do "wyprodukowania" , miał takie dobre pomysły i trafnie dobierał aktorów. POLECAM!!!!

L. Herwich napisał(-a) w dniu 07.03.2016 o godzinie 17:47

Najlepszy spektakl? Zdecydowanie PRAWDA! Widziałam go 4 razy, w tym 3 razy dzięki Agencja WOJART. Doskonała gra aktorska i najwspanialszy Piotr Polk. To jedyny spektakl w którym Pan Piotr jest na scenie cały czas, tyle czasu żeby podziwiać jego zdolności ... bajka. Zresztą jak wielkim trzeba być artystą by nawet słowo "kurwa" rzucone ze sceny wzruszało i chwytało za serce? Tak jak wspomniałam widziałam spektakl już 4 razy, i wiem, że będzie jeszcze okazja, dlatego z niecierpliwością czekam na jesienny repertuar!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram