Loading...
Katarzyna Skrzynecka

Katarzyna Skrzynecka

Nie jesteśmy agencją aktorską nie pośredniczymy w kontaktach z aktorami. 

Jest absolwentką XVII Liceum Ogólnokształcącego w Warszawie. Studiowała w warszawskiej Akademii Teatralnej, którą ukończyła w 1993 r. Skończyła stołeczną Szkołę Muzyczną II stopnia na Wydziale Fortepianu i Wokalistyki. Była na stypendium pomaturalnym w Paryżu. Jako studentka rozpoczęła zawodową pracę na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Zadebiutowała w 1992 r. grając główną rolę w musicalu Metro. W latach 1993–2004 grała w Teatrze Powszechnym w Warszawie. Od 1996 r. jest aktorką w warszawskim Teatrze Komedia. Ma za sobą również gościnne występy w teatrach Roma, Syrena i  Bajka.
W 2005 roku wzięła udział w pierwszej edycji programu Taniec z gwiazdami, w której tańczyła w parze z Marcinem Hakielem. Para zajęła ostatecznie czwarte miejsce, odpadając w rundzie półfinałowej. Jesienią tego samego roku Katarzyna Skrzynecka została współprowadzącą drugi sezon programu razem z Hubertem Urbańskim, kontynuując tę rolę aż do dwunastej edycji (od siódmej w parze z Piotrem Gąsowskim).
Wiosną 2014 Skrzynecka wygrała pierwszą edycję programu Twoja twarz brzmi znajomo, a już jesienią tego samego roku zasiadła za panelem jurorskim drugiej edycji show.

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram