Loading...

Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia

Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia

Zabawa tylko dla dorosłych!

To jest spektakl o seksie ;) O naszych fantazjach i pragnieniach z nim związanych. Zarówno reżyser jak i aktorzy podeszli do tematu frywolnie, z odrobiną pikanterii, ale przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru zdradzając nam tajemnice alkowy...

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
135 min z przerwą

Video

Galeria

Sztuka Kochania czyli sceny dla dorosłych

Opinie o spektaklu

Anna Florecka napisał(-a) w dniu 24.09.2018 o godzinie 01:20

Uśmiałam się bardzo. Śmieszne różne scenki z życia pokazane przez rewelacyjnych aktorów. Policzki bolały mnie od śmiechu. I najważniejsza puenta - kochamy się. Polecam wszystkim

Jastrzebie Zdrój 7.03.2018 napisał(-a) w dniu 08.03.2018 o godzinie 09:17

Do spektaklu podeszłam sceptycznie. Gąs nie przekonywał mnie jako komediant. Tak mi się przynajmniej wydawało. A tu masz. Zaskoczenie. Zdanie zmieniłam. Był zabawny i to dzięki niemu wybrałabym się raz kolejny na ten czy inny spektakl z jego udziałem. Skrzynka to marka sama w sobie. Byłam o nią spokojna . Wiedziałam , że przyjemnie ją oglądać i oczywiście się nie pomyliłam. Mogłabym się przyczepić do kilku dialogów ale nie zrobię tego. Po co. Było fajnie. Dziękuję. Za książkę Gąs a również. Przyjemna lektura.

kwk napisał(-a) w dniu 25.07.2017 o godzinie 00:08

kiedy beda na Slasku?

NorbertS napisał(-a) w dniu 15.04.2016 o godzinie 11:59

Bardzo fajny spektakl podzielony na kilka scenek z życia codziennego, lekko zabarwionego frywolnością i do tego to wszystko jest opowiedziane z żartem. Polecam każdemu na miłe i wesołe spędzenie popołudnia/wieczoru.

Ewunia napisał(-a) w dniu 27.11.2015 o godzinie 23:10

Byłam na spektaklu i ubawiłam się strasznie warto pójść i przekonać się na własnej skórze. 0:-):-)

Ewa napisał(-a) w dniu 17.08.2015 o godzinie 13:30

Byłam już na kilku przedstawieniach WojArtu i ta komedia jest chyba moim faworytem. Mistrzostwo sztuki aktorskiej Ani i Kasi :) Ból policzków od śmiechu gwarantowany :) polecam!!!

Katarzyna napisał(-a) w dniu 15.08.2014 o godzinie 16:33

Sztuka kochania, czyli sceny dla Dorosłych". Byłam na nim 2 razy. Urzekła mnie piękna , wpadająca w ucho, muzyka Jakuba Przebindowskiego i jego gra, oczywiscie. Kasia Skrzynecka, która jest"skrzynką pełną metamorfoz i talentów ".Piotr Gąsowski , który ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie . Przezabawna,śliczna i zgrabna Anna Oberc. Ubawiłam sie do łez . ...a frywolne teksty o miłości ,dowcip ,żart i świetny kontakt z publicznością sprawiły , ze sztuka ta , jest dla mnie nr 1!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich Widzów WojArtu:)

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram