Loading...

Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia

Sztuka kochania czyli sceny dla dorosłych - komedia

Zabawa tylko dla dorosłych!

To jest spektakl o seksie ;) O naszych fantazjach i pragnieniach z nim związanych. Zarówno reżyser jak i aktorzy podeszli do tematu frywolnie, z odrobiną pikanterii, ale przede wszystkim z ogromnym poczuciem humoru zdradzając nam tajemnice alkowy...

Obsada: Katarzyna Skrzynecka, Magdalena Margulewicz, Piotr Gąsowski, Jakub Przebindowski

Bilet: 100 zł

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
135 min z przerwą

Video

Galeria

Sztuka Kochania czyli sceny dla dorosłych

Opinie o spektaklu

Anna Kowalska napisał(-a) w dniu 02.03.2020 o godzinie 08:46

Ten spektakl kompletnie mnie zaskoczył. Opinie miał bardzo dobre, ale okazał się nudny. Żarty okazały się bez potu, piosenki smętne i bez wyrazu. Gra aktorska też nie porywała. Może nieporozumieniem była gra na dużej sali, niewykluczone że na scenie kameralnej odbiór byłby inny. Reasumując nie polecam, to rozrywka dla mało wymagających.

Anna Florecka napisał(-a) w dniu 24.09.2018 o godzinie 01:20

Uśmiałam się bardzo. Śmieszne różne scenki z życia pokazane przez rewelacyjnych aktorów. Policzki bolały mnie od śmiechu. I najważniejsza puenta - kochamy się. Polecam wszystkim

Jastrzebie Zdrój 7.03.2018 napisał(-a) w dniu 08.03.2018 o godzinie 09:17

Do spektaklu podeszłam sceptycznie. Gąs nie przekonywał mnie jako komediant. Tak mi się przynajmniej wydawało. A tu masz. Zaskoczenie. Zdanie zmieniłam. Był zabawny i to dzięki niemu wybrałabym się raz kolejny na ten czy inny spektakl z jego udziałem. Skrzynka to marka sama w sobie. Byłam o nią spokojna . Wiedziałam , że przyjemnie ją oglądać i oczywiście się nie pomyliłam. Mogłabym się przyczepić do kilku dialogów ale nie zrobię tego. Po co. Było fajnie. Dziękuję. Za książkę Gąs a również. Przyjemna lektura.

kwk napisał(-a) w dniu 25.07.2017 o godzinie 00:08

kiedy beda na Slasku?

NorbertS napisał(-a) w dniu 15.04.2016 o godzinie 11:59

Bardzo fajny spektakl podzielony na kilka scenek z życia codziennego, lekko zabarwionego frywolnością i do tego to wszystko jest opowiedziane z żartem. Polecam każdemu na miłe i wesołe spędzenie popołudnia/wieczoru.

Ewunia napisał(-a) w dniu 27.11.2015 o godzinie 23:10

Byłam na spektaklu i ubawiłam się strasznie warto pójść i przekonać się na własnej skórze. 0:-):-)

Ewa napisał(-a) w dniu 17.08.2015 o godzinie 13:30

Byłam już na kilku przedstawieniach WojArtu i ta komedia jest chyba moim faworytem. Mistrzostwo sztuki aktorskiej Ani i Kasi :) Ból policzków od śmiechu gwarantowany :) polecam!!!

Katarzyna napisał(-a) w dniu 15.08.2014 o godzinie 16:33

Sztuka kochania, czyli sceny dla Dorosłych". Byłam na nim 2 razy. Urzekła mnie piękna , wpadająca w ucho, muzyka Jakuba Przebindowskiego i jego gra, oczywiscie. Kasia Skrzynecka, która jest"skrzynką pełną metamorfoz i talentów ".Piotr Gąsowski , który ma ogromne poczucie humoru i dystans do siebie . Przezabawna,śliczna i zgrabna Anna Oberc. Ubawiłam sie do łez . ...a frywolne teksty o miłości ,dowcip ,żart i świetny kontakt z publicznością sprawiły , ze sztuka ta , jest dla mnie nr 1!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich Widzów WojArtu:)

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram