Loading...

Wieczorek Pożegnalny - komedia

Wieczorek Pożegnalny - komedia

czyli jak pozbyć się najlepszych przyjaciół?

Jak pozbyć się najlepszych przyjaciół?
Nic prostszego, wystarczy zaprosić ich do siebie do domu na wystawną kolację przy świecach, z ich ulubioną muzyka w tle, z ich ulubionymi potrawami i przepysznym winem, które uwielbiają. Uśmiechać się do nich uroczo, wprawiać ich w doskonały nastrój i rozmawiać z nimi na tematy, które ich przyjemnie zajmują. Po prostu przemiły i niezapomniany wieczór. Oczywiście nie należy ich nigdy uprzedzać, że to wasze ostatnie wspólne spotkanie…
Prawdziwie cudowny przepis na…wielką katastrofę towarzyską…
Czy wzajemny nadmiar prawdy zaserwowany na deser może zniszczyć zranioną boleśnie przyjaźń? Czy wiele lat przyjaźni może przerodzić się w nadmierną nienawiść?
No cóż… Na pewno może być treścią ironicznej i przezabawnej sztuki „Kolacja pożegnalna”, w której sarkastyczny śmiech i wnikliwa wiwisekcja ludzkich słabości idą w parze z błyskotliwym aktorstwem gwiazdorskiej obsady.

 

Obsada: Katarzyna Skrzynecka/Małgorzata Foremniak, Janusz Chabior, Piotr Gąsowski

 

 

 

Obsada


Kup bilety do teatru

Czas trwania
90 minut

Video

Galeria

Kolacja Pożegnalna

Opinie o spektaklu

Karolina Krawczyk napisał(-a) w dniu 01.04.2022 o godzinie 22:03

Dzisiejszy primaaprilisowy wieczór przepięknie zwienczyl spektakl "wieczorek pożegnalny ". Garnitur przednich, niezawodnych artystów, którzy bawią do łez, są kochani przez widzów I oddają genialnie atmosferę sztuki I interakcje z widownią. To była ogromna przyjemność i świetnie spędzony czas!

Zobacz profil WojArt na Instagram Zobacz profil WojArt na Instagram